نتایج جستجو برای عبارت :

مردانگی ۹ (پیری و تمایلات مربوطه)

در این محتوا که بیشتر به حل تمرین می پردازد موارد زیر مطرح شده است
مسائل کاربدی محاسبه گرما
برخی از تمرینات پایان فصل
گرمکن ها و مسایل مربوطه
معرفی گرماسنج، محاسبات مربوط به گرماسنج با حل تمرینات مربوطه

لینک دانلود:    دانلود
پایانکار گواهی است که از سوی شهرداری صادر می شود و به معنای تکمیل پایان عملیات ساختمانی است.
اخذ پایانکار به معنای رعایت تمام اصول و قوانین حاکم بر ساختمان است . در واقع پایانکار نشان دهنده استاندارد ملک می باشد.
امروزه با توجه به گسترش پیش فروش ها و مشارکت در ساخت ، این دعوای حقوقی افزایش یافته است.
در برخی موارد نیز که شهرداری مربوطه ، بدون دلیل موجه از صدور پایانکارخودداری می کند ذینفع می تواند این دعوای حقوقی را به طرفیت شهرداری مربوطه ط
آزمون MBTI پرسشنامه ای است که اگر به آن در سایت مربوطه پاسخ دهید، ابعاد شخصیت شما مشخص می شود. این آزمون شخصیت انسان را در چهار فاکتور ارائه می دهد که هر فاکتور یک دوقطبی است. در نهایت 16 حالت مجزا قابل تصور است. هر حالت یک تیپ شخصیتی است. 16 تیپ شخصیتی متصور هستند که هر کدام شغل مربوطه را دارند. با این آزمون می توانید خودتان را بشناسید. این آزمون را در سایت باید پاسخ دهید. یکی از این سایت ها
https://www.16personalities.com/fa
است.
باطری لیفتراک برقی | باطری لیفتراک | باطری لیفتراک هاوکر

باطری لیفتراک برقی

لیفتراک های برقی برای محیط های سربسته مانند انبارها به خاطر عدم تولید دود و صدای اندک انتخاب مناسبی اند. بنابراین در فضاهای سربسته که تهویه قوی ندارند توصیه می شود به جای استفاده از لیفتراک های دیزلی یا گازی که دودزا بوده و پر سر و صداتر هستند از لیفتراک های برقی استفاده شود.

این لیفتراک ها بطور معمول دارای موتوری از نوع AC با ضریب ایمنی بالا می باشند که م
خدمات فنی مهندسی گیل سرما
بمدیریت:مهندس صفری نژاد
09111376298
ارائه خدمات شبانه روزی در گیل سرما
ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در کولر گازی شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.
نحوه ارائه خدمات در گیل سرما
پس از تکمیل فرم درخواست تعمیر و شرح مشکلات مربوطه، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و پس از تشخیص ایراد دستگاه به متخ
خانه رباتیک آمل عموما دوره های عملی را در هر ترم برای دانش آموزان به صورت پله کانی پیاده سازی کرده و در خروجی ترم ها از هر انش پژوه امتحان کتبی به عمل می آورد
با داشتن مربیانی با تجربه در سطح کشور شما خانواده های عزیز آملی می توانید فرزندانتان را جهت مشاوره رایگان به دفتر مربوطه بیاورید و از استعداد و عملکرد فرزند خود آگاه شوید 
کیفیت   خلاقیت    اعتماد   

جهت ثبت نام و یا مشاوره رایگان با شماره مربوطه تماس خاصل بفرمایید:
 مهندس ابراهیمی
میخواستم یک پست بذارم در خصوص روابط دخترها و پسرها و ربط شون به هم، اینکه گذشته ما بهم مربوطه یا نه، cj هستم کاربر حدودا قدیمی خانواده برتر، حرف های دلم هست چیزی که فکر میکنم درسته.
اول از همه میخوام راجع به سیاست بگم؛
من اندازه هیچی از سیاست بدم نمیاد، آدم باید با کسی که زندگی میکنه مثل کف دست باشه، سیاست مال دشمنه، سیاست پول گرفتن از شوهر، سیاست شوهر کردن با یه آدم پولدار، سیاست خوب نشون دادن و سالم نشون دادن خود. 
بعضی ها میگن آخه به کسی چه

یکی از برنامه‌های سامانتل در حوزه‌ی IoT، بیمه‌ی پیمایشی خودرو است که با همکاری بانک سامان و استارتاپ‌های مربوطه صورت می‌گیرد. دستگاه‌هایی که به واسطه‌ی استارتاپ‌های مربوطه تامین و در خودرو قرار می‌گیرند، هر یک دارای آی‌پی اختصاصی هستند که با کنترل این آی‌پی‌ها مسافت طی‌شده مشخص شده و در مواردی در هزینه‌ی بیمه‌ی کاربر صرفه‌جویی می‌شود.

سامانتل، یکی از غرفه‌داران امسال الکامپ، یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی سامان است. سامان
با استناد به ماده 15 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد مصوب مجلس شورای اسلامی «هرگاه اجرای استاندارد در مورد کالا یا خدماتی اجباری اعلام شود پس از انقضای مهلت‌هایی مقرر (آگهی در روزنامه‌های رسمی کشور) تولید، تمرکز، توزیع و فروش این گونه کالاها و خدمات بدون علامت استاندارد و یا بدون تأیید سازمان ملی استاندارد ممنوع است و کالاهای مربوطه توقیف و با متخلف طبق ماده 40 این قانون برخورد می‌شود».
لیست کالاهای مشمول اجرای استاندارد اجباری در پور
لینک ثبت نام و توضیحات مربوطه
FREE BITCO

Cointiply

adBTC

Bonus Bitcoin

Bit Fun

Moon Bitcoin

FREE BITCO

Cointiply

adBTC

Bonus Bitcoin

Bit Fun

Moon Bitcoin

ملک مشاع چیست؟
مشاع در لغت به معنی مشترک و تقسیم نشده بوده و منظور از ملک مشاع ملکی است که در تصرف چندین نفر می باشد و به لحاظ حقوقی هر کدام از مالکین بطور مساوی از ملک مربوطه سهم می برند و به عبارتی اجازه دخل و تصرف بر آن را دارند. نکته دیگری که در مورد این گونه املاک مشاهده می شود این است که نمی توان سهم هر یک از افراد را بطور مشخص نشان داد و به عبارتی تقسیم بندی ملک مشخص نمی باشد. در املاک مشاع هر کدام از مالکین اجازه استفاده از ملک مربوطه را
ملک مشاع چیست؟
مشاع در لغت به معنی مشترک و تقسیم نشده بوده و منظور از ملک مشاع ملکی است که در تصرف چندین نفر می باشد و به لحاظ حقوقی هر کدام از مالکین بطور مساوی از ملک مربوطه سهم می برند و به عبارتی اجازه دخل و تصرف بر آن را دارند. نکته دیگری که در مورد این گونه املاک مشاهده می شود این است که نمی توان سهم هر یک از افراد را بطور مشخص نشان داد و به عبارتی تقسیم بندی ملک مشخص نمی باشد. در املاک مشاع هر کدام از مالکین اجازه استفاده از ملک مربوطه را
قابل توجه دانش آموزان پایه هشتم و نهم که دبیر زبانخارجه آنها جناب آقای راستی می باشد (متن ارسالی آقای راستی عینا برای شما ارسال می شود):
قابل توجه دانش آموزان پایه های هشتم و نهم :جهت شرکت در کلاس مجازی درس زبان انگلیسی هرچه سریعتر در کانال های مربوطه در پیام رسان ایتا عضو شده و از مطالب درسی با نظارت مستقیم دبیر مربوطه استفاده نمایند. لازم به ذکر است مطالب تدریس شده در کلاس های مجازی به منزله شرکت در کلاس درس بوده و با شروع به کار مجدد مدرسه ب
عیال چند روز پیش با یکی از همکارانش لایو گذاشته بود تا به یک سری سوالات جوجه دکترها جواب بده و مبحث علمی مهمی هم قرار بود کنفرانس بده... 
اتاقمون رو حسابی کنفرانسی چیدیم... صدا... نور.. حرکت
من مسئول دکور صحنه بودم و گریم همسر شدم
یه نیم ساعتی با صدرا سرونازم رو سرگرم کردین یک آن غافل شدم سروناز مثل تیری که از زه کمان رها شده بود شتابان سمت اتاق مربوطه رفت اقا هراسان دنبالش دویدم و دم در اتاق مربوطه دستگیر شد... از این بازی خوشش اومد و هر وقت فرصتی پ
جهت فراخوانی صدای قلب از دستور audioread و یا wavread استفاده میشود. سپس با توجه به فرکانس (نرخ نمونه گیری) به ترسیم آن پرداخته خواهد شد. با دستور plot میتوان ترسیم نمود و با دستور sound صدای قلب مربوطه را میتوان پخش نمود و شنید. کد ساده مربوطه به صورت زیر است.

clc;clear;close all;
[y1,fs]=audioread('normal.mp3');   % read  Heart sound data        T = 1/fs;                  % Sample time        L = length(y1);            % Length of signal        t = (0:L-1)*T;
plot(t,y1)
 sound(y1,fs)

دریافت دیتای صدای قلب نرمال استفاده شد
گواهی پایان کار چیست؟
عملیات اجرایی و ساخت و ساز یک پروژه مسکونی با پروانه ساخت آغاز و با دریافت گواهی پایان کار خاتمه می بابد. به عبارتی برای هر گونه ساخت و ساز بایستی در ابتدای کار مجوز های لازم از شهردای اخذ شود و پس از آن اقدامات لازم جهت اجرای کار صورت پذیرد. پس از انجام کلیه مراحل ساخت و امور اجرایی ساختمان نیز در صورت رعایت کلیه اصول مربوطه و ضوابط شهرداری، می توان گواهی پایان کار را دریافت کرد. لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت گوا
گواهی پایان کار چیست؟
عملیات اجرایی و ساخت و ساز یک پروژه مسکونی با پروانه ساخت آغاز و با دریافت گواهی پایان کار خاتمه می بابد. به عبارتی برای هر گونه ساخت و ساز بایستی در ابتدای کار مجوز های لازم از شهردای اخذ شود و پس از آن اقدامات لازم جهت اجرای کار صورت پذیرد. پس از انجام کلیه مراحل ساخت و امور اجرایی ساختمان نیز در صورت رعایت کلیه اصول مربوطه و ضوابط شهرداری، می توان گواهی پایان کار را دریافت کرد. لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت گوا
سریع خودم را به مسئول مربوطه رساندم و گفتم: این چه کاریه شما کردین؟ می‌ دونین کسی رو که بهش دستبند زدین، کیه؟ او فرمانده‌ سپاه غرب کشوره! یعنی شما تا به حال اسم بروجردی به گوشتون نخورده؟ آمدند فورا دست‌ های او را باز کرده و حسابی از او عذرخواهی کردند. اما بروجردی با همان آرامش و لبخندی که روی لبش بود، ضمن اینکه به آنان خسته نباشید گفت، از مسئول مربوطه نیز تشکر کرد که وظیفه ‌اش را به نحو احسن انجام می ‌دهد.

ادامه مطلب
یه چیزی..
این دنیا به طرز عجیبی همه چیزش به هم مربوطه!و هیچی ناآشنا یا غریب نیس..همه چی آشناس..چرا به همه چی احساس نزدیکی میکنم و همه رو به همون اندازه واقعی بودنشون واقعا حس میکنم؟!
قضیه خیلی ترسناک تر از اونیه که همیشه فکرشو میکنید✋
خب همونطور که یادتونه در مراحل نصب، گلدن‌گیت سرویس MGR رو ساخته و میدونیم استارت شده برای اینکه ببینیم چه سرویس‌هایی در گلدن‌گیت پیکربندی شده‌اند از دستور زیر استفاده می‌کنیم:
GGSCI (lx-02-oracle) 1> info allProgram     Status      Group       Lag at Chkpt  Time Since ChkptMANAGER     RUNNING
برای اینکه محتویات فایل MGR رو ببینیم از دستور زیر استفاده می‌کنیم:
GGSCI (lx-02-oracle) 2> edit param mgr
نکته: با زدن این دستور فایل پیکرندی شما با ادیتور پیشفرض تنظیم شده باز میشه
برای باز کردن فایل د
معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور از آغاز برنامه فراگیر بررسی وضعیت ژنتیک همه معلولان کشور تا سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: امیدوارم با تامین بودجه مورد نیاز طی سه سال آتی طرح مذکور را به پایان برسانیم.
مجید رضازاده با بیان اینکه این برنامه در خصوص همه معلولانی که در بهزیستی پرونده دارند و همه معلولانی که از این به بعد می خواهند پرونده تشکیل بدهند، اجرا می‌شود، افزود: طبق این طرح، برای همه این افراد مشاوره ژنتیک انجام می‌شود. در مر
قابل توجه کلیه دانشجویان محترم دانشگاه فرهنگیان

با توجه تصمیم گروه آموزشی، برای آموزش دروس عملی به صورت مجازی:

دانشجویان کاربرد فناوری 3، که هفته اول فروردین، محتوای درس autolpay آن ها تا انتهای پروژه مربوطه، در پست قبلی، ارائه شده است. حداکثر تا 10 اردیبهشت ماه، ویدئوی مربوط به فایل پروژه خود را به آدرس ایمیل مربوط به گروه کاربرد 3 که در وبلاگ موجود است، ارسال کنید (پروژه ها تک نفره، و ایمیل ارسالی شامل نام دانشجو (فارسی نوشته شود) و عبارت "پ
GRE برگرفته از عبارت Graduate Record Examination می باشد و هدف از برگزاری این آزمون، ارزیابی مهارت های تحصیلی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و بمنظور ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر از کارشناسی مورد نیاز می باشد. این آزمون، ۳ موضوع مهارت محاسبات ریاضی، درک مطلب و هم چنین مقاله نویسی را می سنجد که در ادامه توضیح مختصری در مورد این سه مهارت داریم.
Verbal Reasoning (استدلال کلامی): این بخش شامل پرسش‌های مرتبط با واژگان و درک مطلب است. در واقع در این بخش توانایی شما در تجز
 موسسه حقوقی هما به وسیله وکلای مجرب، وکلای پایه یک و همچنین وکلای کانون دادگستری این توان را در خود می بیند که دعاوی کلیه امور ذیل را در استان البرز، شهر کرج و تهران، شهریار، شهر قدس، صفادشت، ملارد، فردیس بپذیرد:
دعاوی حقوقی شامل:  دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، توقیف اموال  دیگر دعاوی مربوطه
دعاوی خانوادگی شامل طلاق، طلاق توافقی، نفقه، عدم تمکین، حضانت، مهریه، فسخ نکاح و دیگر دع
تلگرام طلایی خود به خود از رو گوشیم حذف شد. گویا گوگل خودش مستقیما داره اون رو از روی دستگاه های اندرویدی به دلیل اینکه میگه ابزار جاسوسیه حذف میکنه، حتی کافه بازار هم دیگه تلگرام طلایی و هاتگرام رو نداره. آخه به گوگل چه مربوطه کاسه داغ تر از آش شده، ما میخواییم ازمون جاسوسی بشه!!!
سؤال :
 ✅ گاهی وقت ها کارهایی پیش می آید که کارگر مربوطه باید از عینک استفاده کند ،بنابراین چون گاه گاهی این موضوع پیش می آید لذا ما چند عدد عینک مناسب خریده و در انبار گذاشته و به کارگران مربوطه هم سپرده شده که در صورتیکه کار مربوطه را خواستند انجام دهند که زدن عینک لازم است بروند و از انبار عینک بگیرند که در یکی از روز های کاری ، همان کاری پیش آمده که زدن عینک لازم بوده است ولی کارگر جهت انجام کار به انبار نرفته و عینک نگرفته است که متأسفانه
سلام به همه عزیزان امیدوارم روزتون به خیر و پر ازشادی باشه

من هروقت با خدا درددل می کنم قرآن رو میذارم کنارم و آخر حرفام قرآن رو باز می کنم و حرف خدا رو می خونم؛ حرف هایی که کاملا مربوطه به حال و هوای من در اون لحظه... و در پایان وقتی قرآن رو میبندم اون رو روی قلبم میذارم و کلی انرژی می گیرم...
ادامه مطلب
تشکیل پرونده مالیاتی
هر شخصیت حقوقی(شرکت) باید پس از تأسیس در حوزه مالیاتی، تشکیل پرونده دارایی دهد. طبق مقررات مربوطه، شرکت تا 2 ماه
پس از تأسیس مکلف به تشکیل پرونده دارایی وپرداخت مالیات سرمایه می باشد و در واقع تشکیل پرونده مالیاتی به معنای آن است که شرکت به اداره مالیات اعلام نماید که چنین شرکتی تأسیس شده و طبق قانون دو در هزار سرمایه شرکت را پرداخت نماید، در غیر اینصورت مشمول جریمه مالیاتی میشود.
در نظر داشته باشید که حتی در ص
بیمه مسئولیت مدنی وحرفه ای بیمه گذار (مربی وناجی) درقبال استفاده کنندگان ازاستخر ودریا وشاگردان تحت امر آموزش شنا،بدین معنی که چنانچه براثر قصور ,سهل انگاری واهمال بیمه گذار درنتیجه اجرای وظایف قانونی خود (براساس آیین نامه ودستورالعمل های سازمان تربیت بدنی وقرارداد منعقده باکارفرما)خسارت جانی به افراد مذکور واردآید, بیمه گر پس از احراز مسئولیت بیمه گذار ودر صورت لزوم مطابق با رای مراجع قضایی ,نسبت به جبران خسارت تا سقف تعهدات مندرج درجد
آیا فلاردی ها در جوار امامزاده محمدحنفیه(ع) به اجماع خواهند رسید؟آیا تایید صلاحیت های جدید ،آرایش انتخاباتی احزاب و جبهه های سیاسی استان را تغییر خواهد داد؟آیا ثبت نام کنندگان در پایتخت ،خواهند توانست مجوز انتقال به حوزه های انتخابیه قلمروی ایل را کسب نمایند؟منتظر تایید برخی اخبار واصله هستیم .پس از تایید، یادداشت مربوطه منتشر می شود.
دیروز خیلی بی حوصله بودم طبق معمول و باز به بچه فکر می کردم.
اخرش به این نتیجه رسیدم که بچه می خوام.
امروز ولی کاملا برعکس، گفتم نه نمی خوام.
حالا نیس فعلا خیلی به خواستن نخواستن من مربوطه
هاهاها
چه جکی شدم من
آخه خدایی هر ننه قمری دور من بوده حاملس ینی همین کمه که یه مجردی هم بیاد بهم بگه منم حاملم ینی یه جوریه تمام جهان حاملن فقط من نیستم. واقعا
۱) ممکنه شما فکر کنید که خیلی به فکر دوست‌تونید که مرتب یه چیزیو به قصد کمک بهش یادآوری می‌کنید، و برای همین از شنیدن «به خودم مربوطه» بهتون بربخوره. ولی شما احتمالا به این فکر نکردید که شرایط اون رو کامل نمی‌دونید. خودتون رو جاش نذاشتید و شاید اصلا نتونید بذارید. سعی کنید درک کنید که اون حق داره خسته بشه از شنیدن حرفای شما در حالی که به هر دلیل نمی‌تونه عملی‌شون کنه. و با اینکه می‌دونه قصد بدی ندارین، بالاخره یه روز از دهنش می‌پره که: به خ
ترازو محک
اتصال ترازو محک به کارت خوان یکی از روش های کاربردی فروش کالا می باشد .این ویژگی که امروزه بسیاری از ترازوهای دیجیتال به آن مجهز شده اند موجب تسریع در عملکرد فروش گردیده است به همین دلیل امروزه تمامی فروشگاه ها اولویت خود را خرید ترازو با قابلیت اتصال به کارت خوان قرار داده اند .اتصال ترازو محک به کارت خوان این امکان را برای فروشنده فراهم می سازد تا اطلاعات مبلغ قابل پرداخت از طریق ترازو به دستگاه پوز بانکی انتقال یابد و دیگرنیازی
اگر در بازار مسکن تاکنون فعالیتی داشته اید حتما با اصطلاحاتی که نشنیده اید روبرو شده اید. آشنایی با این اصطلاحات برای انجام معاملات ملکی و یا انجام ساخت وساز می تواند بسیار به شما کمک کند. لذا برای آشنایی با اصطلاحات رایج بازار مسکن مقاله زیر را مطالعه کنید.
اظهارنامه
زمانی که افراد تقاضایی قانونی دارند و برای پیکیری آن اقدام می کنند برای انجام روال قانونی تقاضای مورد نظر توسط قانون و ماموران آن، بایستی ابتدا تقاضای شخص به صورت مکتوب تنظی
۱۰۰۰ متر باغ ویلا در  باغ گیلاس شهریار
کد ملک در املاک سناتور : 4006
120 متر بنای نو ساز به صورت دو خواب
دارای درختان مثمر میوه
محوطه سازی شده و گل کاری
انشعابات کامل و سهمیه آب کشاورزی
دارای سند شش دانگ
مشاور مربوطه :  09387385864 احمدی
سلام به تمامی خوانندگان.
اخیرا بهم پیام داده شده که اگه میشه شخصیت های داستانتو بیشتر معرفی کن. میخواستم در جواب اون پیام بگم که بعد از تمام شدن کتاب اول(که الان فصل یازدهمه  و بیست فصل داره)،میرم سراغ یه داستان دیگه که به همین داستان مربوطه و به معرفی شخصیت های داستان میپردازه.
مرسی که این مطلب رو خوندین
اگر در بازار مسکن تاکنون فعالیتی داشته اید حتما با اصطلاحاتی که نشنیده اید روبرو شده اید. آشنایی با این اصطلاحات برای انجام معاملات ملکی و یا انجام ساخت وساز می تواند بسیار به شما کمک کند. لذا برای آشنایی با اصطلاحات رایج بازار مسکن مقاله زیر را مطالعه کنید.
اظهارنامه
زمانی که افراد تقاضایی قانونی دارند و برای پیکیری آن اقدام می کنند برای انجام روال قانونی تقاضای مورد نظر توسط قانون و ماموران آن، بایستی ابتدا تقاضای شخص به صورت مکتوب تنظ
پاورپوینت فشار جانبی خاک در 30 اسلاید کاملا قابل ویرایش به همراه شکل و جداول و فرمول های مربوطه در این پروژه پاورپوینت فشار جانبی خاک در 30 اسلاید کاملا قابل ویرایش به همراه شکل و جداول و فرمول های مربوطه طبق شرح زیر بیان شده است 1 انواع فشار جانبی خاکها 2 فشار جانبی خاک در حالت فعال رانکین 3 فشار جانبی خاک در حالت فعال کولمب 4 فشار جانبی خاک در حالت فعال کولمب در حالت وجود سربار گسترده بر روی خاکریز 5 فشار جانبی خاک در حالت

دسته بندی
عمران

فرم
پاورپوینت فشار جانبی خاک در 30 اسلاید کاملا قابل ویرایش به همراه شکل و جداول و فرمول های مربوطه در این پروژه پاورپوینت فشار جانبی خاک در 30 اسلاید کاملا قابل ویرایش به همراه شکل و جداول و فرمول های مربوطه طبق شرح زیر بیان شده است 1 انواع فشار جانبی خاکها 2 فشار جانبی خاک در حالت فعال رانکین 3 فشار جانبی خاک در حالت فعال کولمب 4 فشار جانبی خاک در حالت فعال کولمب در حالت وجود سربار گسترده بر روی خاکریز 5 فشار جانبی خاک در حالت

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم

دسته بندی
عمران

فرم
مشاور پرورش شترمرغ
جهت اطمینان از موثق بودن منابع اطلاعاتی یا شخص اطلاع دهنده بهترین و تنها راه بررسی از دانشگاه و رشته و سوابق تحصیلی و عملیاتی فرد صرفا از دانشگاه مربوطه می باشد.
dr.zamani
Akbarzamani.ir
PHD.  TMU
  09132098516
اکبر زمانی دکتری تخصصی از دانشگاه تربیت مدرس تهران.   تخصص شترمرغ

عبور ثانیه ها برای نو شدن، نیک فالی است برای دگرگونی
سال نو همه شما دانشجویان عزیز مبارک

با توجه به شرایط امروز برای ضرورت ادامه فرایندهای اموزشی از طریق مجازی، 5 و 6 فروردین ماه اولین جلسات مربوطه تشکیل شد به جز اولین سکشن بیوفیزیک ( ساعت 8 صبح) که متعاقبا جبرانی آن اعلام خواهد شد.
در دروس بیوفیزیک و زیست شناسی پرتویی، امتحان پایان ترم بر اساس همین جزوه ای است که در طی کلاس مجازی تهیه می شود و به هیچ فایل و یا جزوه دیگری نیاز نیست از این ر
قانون فدرال ایالات‌متحده و یا به اختصار کلمات Digital Millennium Copyright Act هستش، یک روش آسان و راحت که برای قربانیان قانون کپی‌رایت وضع شد تا بتوانند هر چه سریع‌تر از حق خود دفاع کنند.

اگر کسی محتوا و دیتای شما را در اینترنت بدزدد شما می‌توانید با اعلام یک
متن شکایت به وب‌سایت مربوطه، میزبان آن و موتورهای جستجوگر خواستار حذف
دیتای آن‌ها شوید.از این رو گزارشات جعلی DMCA نیز روز به روز توسط رقبا در
حال افزایش است. این درخواست یک روند بسیار ساده داشت
مطلب جالبی را سالها پیش خواندم که عنوانش این بود: کارمند خوب

برخی قسمتهای این مطلب را که به یاد دارم اینجا براتون می نویسم. جالبه

1- کارمند خوب همیشه به فکر سلامتی اش است. در این خصوص خوردن چای سبز را فراموش نمی کند.
2- کارمند خوب همیشه به فکر این است که برای خودش یک کسب و کار جدید راه بیندازد ولی همیشه منتظر مهیا شدن پیش نیازهای مربوطه است
3- کارمند خوب نسبت به همه چیز شاکی است

اگر شما موارد دیگری از این مطلب را خوانده اید را دیده اید لطفا بنو
یکی از مشکلاتی که ممکن است برخی از کاربران هاست‌های ایرانی با آن مواجه شوند لود شدن فونت‌های گوگل در وب‌سایت است که این فونت‌ها به‌صورت پیش‌فرض در بسیاری از قالب‌های آماده وجود دارد که در برخی از مواقع باعث بروز مشکل یا کندی در وب‌سایت می‌گردند.
این مشکل اکثراً در هاست های ایرانی وجود دارد و به دلیل اینکه در برخی مواقع ارتباط ایران با خارج از کشور دچار کندی و مشکل می‌شود لود شدن این فونت‌های نیز باعث بروز مشکل و یا کندی در وب‌سایت شما
ظر به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران ایرانی به سایت های اجتماعی فارسی زبان،صبا ایده بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های دیگر فراهم آمده است، سایت آپارات APARAT را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدیو کاربران ایرانی در محیطی سالم می باشد.
در آپارات شما نه تنها قادر خواهید بود ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بلکه می توانید با به وجود آوردن یک
جناب آقای ……
معاون محترم آموزش
موضوع : دفاعیه اتهام تقلب امتحان
با سلام و احترام
احتراما اینجانب …… دانشجوی رشته …… بعلت استرس و خستگی ناشی از مطالعه و مرور دروس و کمبود خواب به اشتباه جزوه درسی ……  را با خود به جلسه امتحان بردم و مراقب امتحان صرفا به دلیل همراه داشتن جزوه مربوطه مانع از ادامه امتحان اینجانب شده و به ناحق نام اینجانب را بعنوان متقلب به دایره امتحانات اعلام نمود. با عنایت به اینکه اینجانب از دانشجویان فعال و کوشا در درس
دانشجویان عزیز، توجه داشته باشید، دانلود ویدئوهای مربوطه از سرویس انتخاب شده کاملا رایگان است.
در ادامه، روش دانلود ویدئوها در زیر آمده است. در صورت هرگونه ابهام، فایل زیر را دانلود و مرور کنید.

دریافت

نکته: روی عبارت دریافت، کلیک راست و save link as را انتخاب کنید.
کارهای مربوط به کارفرمای محترم پس از انجام مرحله مکانیکال (نصب موتور و کابین) :
۱-      تعبیه چاه ارت
 برای ایجاد چاه ارت  تا رسیدن به رطوبت مورد نیاز زمینی، و اتصال سیم مربوطه، می توان از چاه اصلی ساختمان  استفاده کرد و چنانچه این چاه پیش بینی نشده است، قطعات آسانسور
ادامه مطلب
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
راستش این است که گمان می‌کنم ضربه‌ای که این پدافند و خطای انسانی و بیش از همه، عملکرد مسئولین مربوطه در پاسخگویی، وارد کرد، امریکا با شهادت سردار سلیمانی وارد نکرد. برای آن 176 نفر و برای اعتماد و صبوری و پایمردی میلیون‌ها آدم ...
خطای انسانی، جان ارزشمند عزیزانی را گرفت. اما خطای دیگر، سخت‌تر و کاری‌تر نشست. خنجری از پشت بود گویا. جبهه‌ای را خلع سلاح کرد.
حتی نفس کشیدن سخت است.
خدایا ببخش ...
تشخیص نوع بینی

با لمس و مشاهده در آینه می‌توان شکل کلی بینی را در نظر گرفت، اما تشخیص نهایی نوع بینی باید توسط پزشک جراح انجام شود. در واقع پزشک و کارشناس مربوطه، فراتر از تعاریفی مانند بینی استخوانی و گوشتی، میزان پوست، شکل‌پذیری، حجم استخوان و غضروف را با دقت بالا بررسی و اندازه‌گیری می‌کند.
ادامه مطلب
اتحادیه باربری تهران
اکنون می خواهیم یکی از موارد مهمی که ممکن است برای شما عزیزان سئوال باشد را بررسی کنیم: اتحادیه باربری تهران. البته بسیاری از افراد ممکن است صرفا بخواهند از خدمات شرکت های استفاده کنند و در زمینه اتحادیه این صنف هرگز چیزی نپرسند. اما بد نیست که بدانید شرکت های باربری تهران، دارای صنف و یک نهاد رسمی هستند که دارای وب سایت مشخص و جامعی بوده و می توان از آن برخی اطلاعات مفید و یا مهم را بدست آورد. این اتحادیه عنوان رسمی آن "
مشاغل فنی همیشه کار راه انداز بوده وهمه جا کاربرد دارد پس اگر شغل شما فنی است وقصد مهاجرت هم دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم مطالب این بلاگ را مطالعه کنید 

برنامه مشاغل فنی‌ و حرفه‌ای فدرال
این برنامه برای کسانی که دارای پیشنهاد شغلی یا مدارک مرتبط برای کار در شغل‌های خاص هستند، امکان دریافت اقامت دائم در استان‌های کانادا (به جز استان کبک) را فراهم می‌کند.
برای درخواست اقامت دائم برپایهٔ این برنامه، تنها باید از طریق طرح اکسپرس اینتری در
سلام
مراحل انجام ثبت تغییر رشته در سناد برای پایه دهم به شرح ذیل می باشد: 
1- ابتدا باید وارد سناد شده و از یخش لیست دانش آموزان بر روی عنوان تغییر رشته دانش آموزان کلیک نمایید. 
2- سال تحصیلی را انتخاب و بر روی درخواست تغییر رشته کلیک نمایید. 
3- کد ملّی دانش آموز را وارد نموده و با مشاهده نام دانش آموز در قسمت انتخاب رشته جهت تغییر شاخه، رشته و نوع تغییر را انتخاب کنید.
4- بعد از ثبت نام دانش آموز باید منتظر شد تا مسئول مربوطه آن را تأیید نمایید.
5-
با سلام و احترام
تمامى دانشجویانى که قصد دفاع در شهریور ٩٨ را دارند ( با هماهنگى و اجازه اساتید راهنما مربوطه) مى توانند تا ٢٥ مرداد در زیر این پست با ذکر نام، نام خانوادگى، عنوان پایان نامه و اسامى اساتید راهنما و مشاور اعلام آمادگى بفرمایند. در ضمن فرم هاى قبل از دفاع را تکمیل نموده، بین تاریخ ١ شهریور تا ٦ شهریور تحویل پژوهش نمایند. 
موفق باشید 
۳۰۰۰ متر باغ خام  در اسدآباد شهریار
کد ملک در املاک سناتور : 4016
دارای سهمیه اب کشاورزی
درختان مثمر میوه و پربارده
دارای سند شش دانگ
دسترسی عالی به جاده اصلی
به صورت دو بر
ابعاد مناسب جهت تفکیک به دو قطعه (۵۰*۶۰)
حدود قیمت : متری 1200 میلیون تومان

مشاور مربوطه  : 09387385864
شرکت ژاپنی تویوتا بنا دارد فناوری‌های هیبریدی خود را به‌منظور گسترش
تولید خودروهای سلول سوختی، هیبریدی و برقی به‌صورت رایگان در اختیار رقبا
قرار دهد.این خودروساز اعلام کرده است که مجوز دسترسی به حداقل ۲۴ هزار
اختراع ثبت شده در زمینه فناوری‌های مربوطه را صادر می‌کند.
ادامه مطلب
امروزه یک فروشگاه اینترنتی ومجازی متناسب بانوع ومقیاس کسب وکاروبیزینس مربوطه می تواندبه خلق تفاوت های نوین ومفید بیانجامدوموجب ایجاد رشدقابل ملاحظه ای درارزش ومقدارفروش نسبت به رقیبان شود.پس به یک طراحی سایت فروشگاهی نیازداریم.http://vaahed.com/store-website-designing/
با سلام خدمت دوستان عزیز
در این وبلاگ قصد داریم تا از تجربیات خود به همراه عکس و کلیپ های اموزشی همراه با ایین نامه ها و نکات نظام مهندسی مربوطه براتون بگیم
امیدوارم که مفید باشه براتون
همچنین میتوانید پیج اینستاگرام ما رو هم دنبال کنید  
https://instagram.com/civil_construction__?igshid=14wvw4wf8li5s
کلبه مجازی کیسان دبباج نظر به استقبال هواداران تصمیم گرفت سریال از سرنوشت را برای دانلود در وبلاگ قرار دهد. بنابراین از این پس این سریال به تدریج و از فصل اول برای دانلود قرار داده می شود.برای دریافت هر قسمت روی مربوطه کلیک کنید.

باسلام خدمت همه ی سروران عزیز،به استحضارمیرساند،دررابطه باموضوع سوال ازسوی  برخی عزیزان مبنی براینکه این صفحات توسط چه کسی نگارش میشود باید عرض کنیم که وبلاگ مذکور تحت نظارت شخص خود حاج مهدی سلامت بوده ومطالب به قلم خودشان میباشد.ولی توسط دفتر ایشان وعوامل مربوطه بارگزاری ومنتشرمیشودوزحمت انتشاربه عهده دوستان حاضردردفترحاجی میباشد وبدون اخذمجوزازایشان هیچ مطلبی بارگزاری نخواهدشد.شهدارایادکنیم باذکرصلوات
یاعللللللللللللی
املاک وقفی
منظور از املاک وقفی املاکی است که مالکان مربوطه به منظور انجام امور خیر ملک خود را در اختیار اداره اوقاف قرار داده و به عبارتی ملک خود را وقف کرده اند. در این زمان سازمان اوقاف و یا سازمان متولی ملک مورد نظر با اختیاری که بر ملک دارد آنرا به صورت 99 ساله اجاره داده و هزینه های مربوطه را صرف امور خیریه می کند. همانطور که ذکر شد این املاک به صورت اجاره در اختیار افراد دیگر قرار می گیرد و در صورت فروش ملک توسط این سازمان تنها اعیان ملک
املاک وقفی
منظور از املاک وقفی املاکی است که مالکان مربوطه به منظور انجام امور خیر ملک خود را در اختیار اداره اوقاف قرار داده و به عبارتی ملک خود را وقف کرده اند. در این زمان سازمان اوقاف و یا سازمان متولی ملک مورد نظر با اختیاری که بر ملک دارد آنرا به صورت 99 ساله اجاره داده و هزینه های مربوطه را صرف امور خیریه می کند. همانطور که ذکر شد این املاک به صورت اجاره در اختیار افراد دیگر قرار می گیرد و در صورت فروش ملک توسط این سازمان تنها اعیان مل
با سلام خدمت همراهان وبلاگ بیامه 
ساخت جاده قبرستان روستا

روستای بیامه سفلی یکی از بزرگترین روستاهای بخش گهواره است که راه جاده قبرستان این روستا جاده ای میباشه که فقط با تراکتور قابل عبور است این جاده در قسمت شمال غرب روستا میباشد  لذا از مسئولین مربوطه خواهشمند است که به این موضوع رسیدگی فرمایید که شاید یکی از بزرگترین مشکلات روستا برطرف شود

با تشکر
پاورپوینت عایق کاری صوتی در 25 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع همراه با تصاویر و توضیحات مربوطه در این پروژه پاورپوینت عایق کاری صوتی در 25 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع همراه با شکل و تصاویر و توضیحات مربوطه طبق موارد زیر ارایه شده است 1 مقدمه 2 تعریف 3 صدا بندی ساختمان 4 عایق بندی کف 5 عایق بندی دیوارها 6 عایق بندی پنجره ها 7 انواع عایق صوتی 8 پلی استایرن 9 پشم شیشه 10 کف‌شیشه 11

دسته بندی
عمران

فرمت فایل
pptx

حجم فایل
2028
دوره ضمن خدمت تدریس عملی نقشه برداری با مدرسی آاقای مهندس زینلی در هنرستان طالقانی برای هنرجویات رشته نقشه کشی معماری برپزار پرگزار گردید که مورد استققبال هنرآموززان واقع شد برای دریافت قسمتی از فیلم دوره مربوطه لینک زیر را انتخاب کنید
دریافت
1.مطالب چجوریه؟؟چند تا پست بیشتر نذاشتم و انتظار ندارم که با همین چندتا این سوالمو جواب بدید اما جواب بدید ممنون میشم:)
میخوام بدونم اگه همینطوری به چرت وپرت گویی هام ادامه بدم و مزخرفات روزانه مو بگم خسته نمیشید؟؟؟؟؟؟
2.رنگ هدر و اینا چجوریاس؟؟؟عوض بشه یا نه؟؟
3.ریحانه چجور ادمیه....خب مشخصه که من اینجا خودمم ریحون نیستم ریحانه ام و اصا قرار نیست پستی راجع به کی پاپ بزارم...بماند که اسم وب به کی پاپ مربوطه://به هر حال نظرتون راجع به ریحانه

پ.
طبق برنامه ریزی و اطلاع قبلی، از ساعت 16 عصر روز سه شنبه 12 آذر ماه 1398 توزیع کارنامه عملکرد هنرجویان همه رشته - پایه های هنرستان حائری بین والدین آنها توزیع شده و خانواده ها ضمن ملاقات با دبیران مربوطه، از وضعیت درسی و انضباطی فرزندان خود آگاه شدند تا برای امتحانات ترم اول برنامه ریزی نمایند.
ادامه مطلب
وقتی دوست داره ادای آدمایی رو دربیاره که نیستو نمی دونی اینو چه جوری باید بهش بگی 
وقتی می خواد گمت کنه و تو رو هم مثل بار بزنه کنار بقیه 
وقتی فکر می کنی شایدم تو همیشه اشتباه فکر کردی 
وقتی خوبیاش یادت نمیره 
وقتی وقتی زورش زیاده 
وقتی برای همه چی اینقدر زورش زیاده 
چرا باید آدم کسی رو دوست داشته باشه؟ 
آخدا ... قلبم درد می کنه 
بهم توانی بده که بتونم از خودم و این نور لرزون توی دستم که به من و او و روزهای رفته مون و لحظه های باشکوه روشنمون مرب
‏رفتم ‎#شهرداری ‎#دورود برای مشکل فاضلاب محله‌مون. هرچه توضیح میدادم متوجه آدرس و مشکل کوچه نمی‌شدند. با مسئول مربوطه رفتم، پیش شهردار ‎#نیک‌آبادی. با نقشه گوگل‌ارث گوشی موبایل خودش خیلی زود متوجه مشکل شد. وقتی برگشتم خونه، شهردار را دیدم سر کوچه با کارگرا صحبت میکرد.از ایشان متشکرم
پیام توییتر روزنامه دورود لرستان
تعریف سند رسمی
سند به معنای نوشته ای است مکتوب که بر اساس آن می توان مطلب یا ادعایی را ثابت و به آن استناد کرد. باید دقت داشت که طبق تعریف بایستی سند مورد ادعا حتما به صورت مکتوب باشد و همچنین قابل استناد تا بتوان آن را به عنوان سند در نظر گرفت، در غیر این صورت دلیل ارائه شده، سند محسوب نمی شود. در این میان انواع سند شامل اسناد رسمی و عادی می باشد که هر کدام شرایط مختص به خود را دارند. بطوری که سند رسمی برای اسنادی بکار برده می شود که در دفاتر
تعریف سند رسمی
سند به معنای نوشته ای است مکتوب که بر اساس آن می توان مطلب یا ادعایی را ثابت و به آن استناد کرد. باید دقت داشت که طبق تعریف بایستی سند مورد ادعا حتما به صورت مکتوب باشد و همچنین قابل استناد تا بتوان آن را به عنوان سند در نظر گرفت، در غیر این صورت دلیل ارائه شده، سند محسوب نمی شود. در این میان انواع سند شامل اسناد رسمی و عادی می باشد که هر کدام شرایط مختص به خود را دارند. بطوری که سند رسمی برای اسنادی بکار برده می شود که در دفاتر
ولم کن . هیچ جا سراغمو نگیر . تا وقتی بودی نمیتونستم عاقل باشم. دیگه میخوام‌عاقل باشم. لطفا تمومش کن.

اینقد که حرفات ازارم داد. اینقد که دوست داری حرصم بدی رفتنت سخت نبود. 
تا ابد برو پستهای پیج سپهر خدابنده که به من مربوطه لایک کن من میکوبم خودمو از اول درست میسازم. 

http://sakhamusic.ir/music-puzzle-band-jaaddeh/
روز بیمه است! آزمایشگاه میگه قراردادمون با بیمه ی شما تموم شده از بس که ما رو اذیت میکنن برای پول دادن ؛ هر چی در آوردی رو باید بدی!هه چه روز بیمه ی با شکوهی! چه لبخند مسخره ای! چه اعتماد به نفس کاذبی... داری شما جناب رئیس جمهور! × ارگان مربوطه میگه بیمه پولو از ما میگیره و با پول های شما کار میکنه و واریز نمیکنه! بیمه میگه ارگان مربوطه پولا رو ب موقع نمیده! بیمار هم که هیچ کاری جز پول دادن یا تحمل درد نمیتونه انجام بده. × به جای برگزاری مراسم بر
معرفی سایت http://bookmark-dofollow.com/
در این سات میتوانید لینک های خود را به اشتراک بگذارید
برای ورود بر روی لینک ذیل کلیک کنید تا به سایت مربوطه هدایت شوید
http://bookmark-dofollow.com/story6408373/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان تاکید کرد: برای رفع مشکل تملک به اعتبار نیاز داریم و امیدواریم مسئولان مربوطه در این زمینه کمک کنند.

مهدی بهاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در بحث فراهم کردن امکانات رفاهی در برخی نقاط گردشگری استان با مشکل معارضان مواجه هستیم.
ادامه مطلب
مبلغ وام ازدواج افزایش یافته است
مبلغ وام ازدواج پیش از این برای هر کدام از زوجین ۳۰ میلیون تومان بود که در این حالت هر زوج جمعا ۶۰ میلیون تومان «وام ازدواج» دریافت می‌کرد.
اما در سال ۱۳۹۹ قرار است مبلغ وام زوجین به ازای هر فرد ۲۰ میلیون تومان افزایش یابد که در این حالت هر کدام از زوجین ۵۰ میلیون تومان و جمعا هر زوج ۱۰۰ میلیون تومان وام ازدواج دریافت می‌کند!
با یارانه دریافتی خود راتضمین کنید
پیش از این برای ضامنِ وام ازدواج شرایط مختلف و سخ
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت در کرج؟
ثبت شرکت از اقدامات اولیه برای شروع یک فعالیت اقتصادی و معتبر می باشد
با ثبت شرکت در هرشهر و استانی که باشید به کسب و کار خود رونق می دهید .
ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتهای مربوط به آن استان انجام میگیرد برای ثبت
آن بایستی به سامانه ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir/ مراجعه کرده و با توجه به شرایط آن مدارک و مراحل روند ثبت شرکت
را انجام داد. و بعد از ارسال اینترنتی مدارک مربوطه به اداره ثبت شرکتهای
و سپس پست مدارک
در چهار مرحله به راحتی می توانید به قالب بلاگ بیان خودتان اسلایدر اضافه کنید.بدون نیاز به هیچگونه کدنویسی فقط کافیه های کدهای مربوطه را با توجه به مطلب در جای مناسب قرار دهید، جاوا اسکریپت را فعال کنید و مطالب خودتان را با نشانه اسلایدر منتشر کنید و از اسلایدر بلاگ تان لذت ببرید.
ادامه مطلب در بلاگ تمز
قابل توجه آن دسته از اعضای محترم که دارای انبار هستند؛
با نظر به تاکید مقامات عالی کشور در راستای اجرای کامل تکالیف قید شده در قانون مبارزه با کالای قاچاق کالا و ارز، سامانه جامع انبار در خصوص شناسایی و ثبت اطلاعات تمامی مراکز نگهداری کالا در حوزه اطلاعاتی مالکیت، مکان و موجودی کالا در سامانه مزبور مقتضی است که نسبت به بروز رسانی آن در پورتال مربوطه به صورت مستمر اقدام فرمایید.
پنجره رنگی ارزان کمانی تک حالته کرج : این پنجره ها بصورت کمانی قرار گرفته اند که به زیبایی ساختمان افزوده است در فرمهای چند ضلعی بازشو های پنجره یو پی وی سی معمولا تک حالته استفاده می شود.شرک پنجره ماندگار ارائه دهنده این نوع پنجره های کمانی و تک حالته می باشد. جهت مشاوره و سفارش با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید

ادامه مطلب
زن ها کادو دوست دارن . حالا مهم نیست حتما یه چیز گنده یا گرون براشون / برامون بخرید ، همین که یه چیزی بخرید که نشون دهنده این باشه که به یاد مون بودید برامون کافیه ....یبارم دامادک برام کادو خریده بود و گفته بود باید حدس بزنی چیه ۳ تا حدس داری ! اولی و دوم رو یادم نمیاد چی گفتم ، اومد راهنمایی کنه گفته به ییلاق مربوطه ! از اونجایی که منو دامادک هزار بار برای ییلاق لامپ خریده بودیم با نا امیدی خاصی گفتم لامپه ؟؟؟؟؟؟ بعد باز کردم دیدم ماگ ه

پاورپوینت فشار جانبی خاک‬‎
در این پروژه پاورپوینت فشار جانبی خاک در 30 اسلاید کاملا قابل ویرایش به همراه شکل و جداول مربوطه طبق شرح زیر بیان شده است‬‎
مشخصات فایل

تعداد صفحات
30

حجم
423 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
عمران و ساختمان

توضیحات کامل
در این پروژه پاورپوینت فشار جانبی خاک در 30 اسلاید کاملا قابل ویرایش به همراه شکل و جداول مربوطه طبق شرح زیر بیان شده است:
1- انواع فشار جانبی خاکها
2- فشار جانبی خاک در حالت فعال رانکین 
3- ف
دلم میخواد فقط ادمای منطقی و مهربونو بشناسم ادمایی که نگاهشون چشو نوازش میکنه ادمایی که خندشون قشنگ ترین حالت ممکنه. من دیوونه وار وجود همچین انسان هایی رو لازم میدونم در زندگیم،از وجود انسان های تکراری که فکر میکنن همه چیز بهشون مربوطه بیزارم خیلی بیزار شدیدا بیزارم :)از موقعیت هایی که سواستفاده میکنن وحشت دارم ؛خیلی وحشت. امیدوارم همه پرندها برینن رو سر همچین شغال های انسان نمایی..|اطاق خودکشی|
سلام و عرض ادب.فایل سوالات ریاضی هشتم فصل اول و دوم جهت استفاده دانش آموزان ارسال می شود.با تشکرصرامی

این سوالات را در برگه ای بنویسید و بدقت پاسخ دهید. اولین روز بازگشایی مدارس به دبیر مربوطه تحویل دهید. 

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنیدعنوان: ریاضی هشتم - فصل اول و دوم - آقای صرامیحجم: 4.85 مگابایت 
با سلام و احترام

دفاع پروپوزال پنج شنبه ١٣ ام تیرماه ساعت ١٥ هماهنگ شده است. لطفا در کامنت اعلام آمادگى بفرمایید.
توجه داشته باشید که پذیرش در دفاع منوط بر تایید استاد راهنما همراه با امضا فرم هاى مربوطه میسر است.
لطفا پروپوزال آماده و تایید شده را تا تاریخ ١٠ ام تیر به ایمیل دکتر حاجى بگلو و دکتر خیرآبادى ارسال بفرمایید.
وقت دفاع براى هر دانشجو ١٠ دقیقه است.
موفق باشید  
خدمات کنسولی سپهر بر ارایه خدمات کنسولی به هموطنان عزیز خارج از افغانستان در کم ترین زمان ممکن متمرکز است.
خدمات ما شامل موارد زیر ولی محدود به آن ها نیست.
اخذ تذکره غیابی (غیرحضوری) In-absence Tazkira
نکاح خط غیابی (غیرحضوری) In-absence Matrimony Certificate
ترک تابعیت Citizenship Abandoment
ترجمه و تایید اسناد و مدارک ممهور به مهر وزارت خانه ها و مراکز مربوطه
پل ارتباطی با ما:
contacts@sepehr-consular-services.com
sepehr-consular-services@outlook.com
23 10 40 20 99(0)-98+
اضافه اشکوب و قوانین حاکم بر آن
امروزه با توجه به اهمیت مسکن و افزایش قیمت آن بسیاری از مالکین به منظور بهره بیشتر از ملک خود اقدام به ساخت طبقه اضافی بر روی دیگر طبقات می کنند. اضافه کردن طبقه و یا توسعه بنا در ارتفاع، می تواند هم بر روی ساختمان هایی که عملیات اجرایی آنها تمام شده صورت گیرد و همچنین برای ساختمان های در حال اجرا انجام شود. برای انجام این کار مانند هر ساخت و ساز دیگری نیاز به دریافت مجوز از شهرداری همان منطقه بوده و در اصطلاح ب
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

دستورکار برگزاری دوره های کوتاه مدت مربیگری
شرکت کننده در مربیگری. درجه. 3. حداکثر. 25. نفر می باشد. ساعات آموزش. دروس مورد نظر. ردیف. 60. دروس عملی و تخصصی شته مربوطه. 1. 12. آناتومی و فیزیولوژی عمومی.

چگونه کارت مربی گری درجه ۳ آقایان/بانوان صادر می شود؟ 
 پس از برگزاری کلاس ها و موفقیت در آزمون و کسب حد نصاب، ظرف ۲ ماه ، کارت مربیگری ... دروس عمومی برای دریافت کارت مربی گری بد
منظور از عرصه و اعیان چیست؟
مفهوم عرصه و اعیان برای تمامی املاک سند دار و سندهای ملکی با کاربری های متعدد از جمله مسکونی، تجاری، اداری و ... معنا پیدا می کند. بر اساس تعاریف مشخص شده منظور از عرصه زمینی است که ساختمان (ویلایی، مجتمع کم واحد، برج، مجتمع تجاری و...) بر روی آن احداث شده و منظور از اعیان همان ساختمان می باشد که بر روی عرصه بنا شده است یعنی تمامی واحد های احداث شده در یک برج یا آپارتمان جزو اعیان آن ملک به شمار می رود. پس بطور کلی ع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها